Een jaar later nog steeds gelukkig
06/01/2014 CelinemoretERVARINGEN

"Een half jaar geleden bezegelden wij onze relatie met een groot hart dat wij samen hebben getekend in de branding op het strand in Haamstede. Daar met onze ontblote voeten in het natte zand en het zachte zomerzonnetje achter ons zakkend in zee, zetten wij onze voorletters in het hart en namen wij samen het besluit er helemaal voor te gaan. Ik was overtuigd, jij was het al eerder. We vingen aan met een reis die daar op die avond al zo veelbelovend begon dat het ons deed smachten te weten wat er allemaal nog komen zou. Het was het officiële begin van onze relatie en die dag is voor mij zo bijzonder dat ik jou via deze weg nu hoop te verrassen met dit persoonlijke stukje tekst, waarvan ik hoop dat het ons allebei weer even doet terugblikken.
Eerste bericht
Zevenentwintig februari 2013 stuurde jij mij het allereerste bericht. Er volgden er nog velen. Toen de nieuwsgierigheid het uiteindelijk won van de oorspronkelijke aarzeling van het voor ons nog onbekende internetdaten, spraken wij af voor onze eerste date. Ik nodige je uit voor een rondleiding door de historische binnenstad van Dordrecht, waarbij ik als jouw persoonlijke gids je alle mooie plekjes zou laten zien. Op de fiets naar onze ontmoetingsplaats in de havens voelde ik die opgewonden kriebels in mijn maag en kreeg mijn nieuwsgierigheid een extra impuls. Na een maandlang heen en weer berichten met Ruben88 zou ik hem nu voor het eerst ontmoeten.
Rummikub
Op vrijdag negenentwintig maart 2013, een koude voorjaarsavond, leidde ik je rond door mijn stad en daagde ik je uit om in Café de Tijd een potje Rummikub te spelen. Geen van beiden hadden we nog erg in de tijd, die vloog voorbij. Ik zie het nog steeds voor me; de zachte en lieve blik in jouw ogen en twee kuiltjes in je wangen wanneer je lachte, toen onze blikken elkaar weer eens kruisten.
Nog steeds ben ik die verliefde, jonge vrouw die op die winterse avond kwam aanfietsen met haar baretje en rode handschoentjes
Ruim tien maanden ken ik je nu, lieve Ruben. Nog steeds moet ik om je lachen, nog steeds laat je mijn hart sneller kloppen en nog immer weet je mij trots te maken dat ik naast jouw zijde kan staan. We hebben in die korte tijd (want ja, in feite zijn we nog maar net op weg op onze reis) al veel mooie plekken bezocht, lief en leed gedeeld en bijzondere momenten gedeeld. Alle clichés kwamen in deze periode voorbij. Het heeft ons allemaal zoveel dichter tot elkaar gebracht en mede daardoor voel ik me met jou nu meer verbonden dan ooit. En al is het in werkelijkheid alweer een half jaar geleden dat wij met elkaar begonnen, nog steeds ben ik die verliefde, jonge vrouw die op die winterse avond kwam aanfietsen met haar baretje en rode handschoentjes. Jij was die lange man met zijn zwarte jas die stond te wachten op het bruggetje bij Restaurant ‘t Vlak onder de lantaarnpaal, uitkijkend naar dat onbekende meisje. Geen van beiden wisten we eigenlijk wie we zouden aantreffen, maar we namen de gok met allebei hetzelfde doel voor ogen; het vinden van liefde en vriendschap. Wat ben ik blij dat we dat toen hebben gedaan…
Toekomst
Celinemoret en Ruben88, destijds twee volstrekte vreemden van elkaar. Nu twee mensen die samen een toekomst plannen die is gevuld met liefde, humor, begrip en vertrouwen. Wij zien uit naar wat er voor ons allemaal nog in het verschiet ligt en kunnen niet wachten het allemaal te gaan beleven. Voor hen die nog in twijfel zitten en aarzelen zeg ik; ik hoop dat onze ervaring, samen met die van velen voor ons, jou over de streep trekken om online dating een kans te geven.
Wij zouden elkaar nooit in de supermarkt of in het stadscafé tegen het lijf gelopen zijn
Een eerlijke kans dan wel, want het heeft geen kans op slagen als je er niet voor de volle honderd procent voor gaat. Gun jezelf de kans op liefde, sta ervoor open en je zult zien dat je wordt beloond. Liefde komt niet altijd vanzelf aanvliegen en je moet er soms wat werk voor verrichten. Probeer een teleurstelling dan ook te accepteren en te relativeren en geef niet op na één date. De reis er naartoe is het waard! e-Matching: jullie willen wij bedanken, want zonder jullie online creatie hadden wij elkaar nooit ontmoet. Wij zouden elkaar nooit in de supermarkt of in het stadscafé tegen het lijf gelopen zijn. Voor ons is e-Matching daarom life-changing geweest en dit kleine woordje van dank is dan ook geheel verdiend en terecht.
What’s worth the price is always worth the fight!