Kun je een vriendin een lidmaatschap op een datingsite kado doen?
25/08/2016 DatingCoach IrmaZOMERVRAGEN

"Ik heb het zelf enorm naar mijn zin op e-Matching en ik zou het graag aan een vriendin kado doen. Zij is al jaren alleen en heeft daar wel genoeg van. Maar ze durft niet echt te gaan daten. Ik hoop haar zo over de streep te trekken. Of is het kado doen van een lidmaatschap geen slim idee?"
Beste Anoniem,
Ik vind dit een ontzettend leuk attent cadeau. Wie weet ontmoet ze via het abonnement dat je geeft 'de ware' en dat zou bijzonder zijn. Laten we hopen dat dit haar over de streep trekt. Ze wil immers graag een partner. Helaas bestaat er een kans dat ze het zo eng vindt, dat ze het lidmaatschap niet gaat verzilveren. Dit zou jammer zijn van je geld en zij zou zich hier wellicht schuldig over kunnen gaan voelen.
"Helaas bestaat er een kans dat ze het zo eng vindt, dat ze het lidmaatschap niet gaat verzilveren"
Mijn voorstel is dan ook dat je een leuke kaart koopt en daarin schrijft dat ze een lidmaatschap e-Matching van je krijgt. Mocht ze enthousiast reageren, dan kunnen jullie direct samen achter haar computer gaan zitten en kun je de financiƫn in orde maken. Als ze van schrik verbleekt en zegt dat ze het echt niet durft, dan kun je nog eens op haar inpraten dat daten leuk is en echt niet eng. Mocht zelfs dat niet helpen, dan gaat het niet door en ben jij in elk geval geen geld kwijt voor iets waar ze geen gebruik van zal maken.